Doporučené plavební trasy

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /DISK3/WWW/luxusnijachta.cz/www/include.php on line 1357

Každá plavební trasa je jedinečná, plánuje se individuálně podle počasí, situace a samozřejmě přání klienta. Zkušená posádka jachty dobře ví, které vody jsou vhodné a oblíbené turisty. Ukážeme Vám krásy Jadranu, Jónského i Egejského moře.

Chorvatsko

Náš výchozí přístav se nachází v městě Tisno severně od Šibeniku. Na výběr máte ze 6 zajímavých výletních destinací, každá z nich představuje jeden den cestování. Program Vaší dovolené sestavujeme individuálně na základě Vašich požadavků a představ.

Doporučujeme výlet na souostroví Kornati, které je světově známým národním parkem s křišťálově průzračnou vodou a panenskou přírodou. Zde můžete strávit jeden nebo dva dny a poté pokračovat k dalšímu cíli. Tím by mohl být Národní park Krka, který nabízí pohled na neuvěřitelně krásné vodopády a nádherné přírodní scenérie, které jste mohli vidět v mnoha celosvětově úspěšných filmech. Vaše cesta dále může pokračovat do Splitu, kde se nachází nepřeberné množství restaurací, barů, přímořská promenáda a samozřejmě nezapomenutelné historické jádro. Odtud je to jen půldenní plavba na jedinečný ostrov Hvar navštěvovaný celebritami v luxusních jachtách. Navštívit můžete i nedaleký ostrov Korčula, rodné místo Marco Pola, a ostrov Vis s podmořskou jeskyní Blue Cave, kterou nemůžete na svých cestách opomenout. Odtud Vás čeká zpáteční plavba do Tisna, která za dobrého počasí trvá 8 hodin.

Mapa plaveb po Chorvatsku

Croatia
.

Řecko

Vyplouváme z přístavu Kerkyra, které je hlavním městem ostrova Korfu. Doporučujeme Vám zde strávit alespoň jeden den, abyste mohli poznat jeho krásu a historické památky. Cesta kolem ostrova je nádherný zážitek, během kterého navštívíte několik malebných přístavů.

Prvním z nich by mohl být přístav Kavos, který je známý svým rušným nočním životem a mezinárodní klientelou. Následovat může přístav Palaiokastritsa s mnoha zajímavými atrakcemi. Nedaleko odtud můžete navštívit klidné pláže s průzračnou vodou, kam můžete doplout na našem Zodiacu. Určitě neopomeňte městečko Kassiopaioi, které navštívil i samotný Nero a kde se nachází Diův oltář. Odtud je to pětihodinová plavba kolem albánského pobřeží zpět do hlavního města Kerkyra. Vřele doporučujeme navštívit okouzlující ostrov Paxos (asi 5 hodin plavby od ostrova Korfu). Paxos je skvělé místo k poznání autentického řeckého města nabízejícího mnoho restaurací, barů, ale i historických památek. Naopak sousední ostrov Antipaxi Vám umožní strávit klidné odpoledne na plážích s bílým pískem a užívat si sluníčka a šnorchlování. Zpáteční plavba do Kerkyry zabere za dobrého počasí 6 hodin.

Mapa plaveb po Řecku

Greece